Přejít na obsah

Má dosavadní prozkoumaná cesta

Vždy byl můj velký sen vytvořit udržitelnou kolekci teplákových souprav. Při vytváření značky jsem vždy skončila s otázkou, jak šetrně oblečení vyprat. Při mém výzkumu na Technické univerzitě v Liberci jsem začala pracovat na inovaci pracího prostředku, který ušetří několik tisíc tun plastového odpadu ročně. A tak se zrodil EcoHaus - prací papírky, které dnes používá tisíce domácností.

Firmu jsem od nuly vybudovala bez investorů a vedu ji tak, aby v ní bylo hezky nejen mně, ale i mému týmu a našim zákazníkům. Baví mě práce s vybranými lidmi a snažím se je co nejvíce hýčkat a vyživovat. Baví mě pozorovat, jak lidi rostou nejen kariérně, ale především osobnostně.

Baví mě zavádět osvědčené postupy, ale daleko raději zkouším metodou pokus omyl. Vím tak nejen co funguje, ale především to, co nefunguje. Jsem plná barev, myšlenek a zkušeností, které s radostí předávám dál. Naplňuje mě široká škála činností, díky kterým mohu nabídnout opravdu jedinečný pohled a vytvořit specifické prostředí, které umožňuje rychlý růst a rozvoj.